sobota 20. října 2012

BRAŇTE SE!

Nedávno jsem se uprostřed noci probudil orosený ledovým potem. Zdál se mi totiž podivuhodně realistický sen. 

Skupinka lupičů se rozhodla vyloupit naše rodinné sídlo, zrovna když jsem byl doma sám. Tihle zloději byli dost zvláštní. Mlčky mě odchytili, když jsem si četl na dvoře a mezitím jejich komplic vnikl do domu. Teprve tehdy jsem pochopil, že to jsou zloduši. Vysmekl jsem se jim a utíkal do domu. Samozřejmě jsem za sebou zamkl.

Opatrně jsem postupoval chodbou, míjel jsem jedny dveře za druhými a napínal uši, abych případně hned mohl zareagovat. V obývacím pokoji nikdo nebyl, a tak jsem ze skříňky vytáhl pistoli a opatrně jsem vložil náboje do zásobníku.

Postupoval jsem po schodech do horního patra. Najednou se zavřené dveře s prásknutím otevřely a vyběhl odsud lupič. Ani jsem mu neviděl do obličeje, takže to klidně mohla být i žena. Zarazilo se to, když mě to spatřilo před sebou. V ruce osoba držela kovovou lžíci na boty a já si uvědomil, že to může být smrtící zbraň.

Rozmáchl se jí proti mě a já zmáčkl spoušť. Lupičova hlava se rozprskla jako meloun, červené cákance krve se efektivně zpomalily jako ve filmu 300: Bitva u Thermopyl, načež dopadly na stěny, skříň i kamenné schody.

A samozřejmě - jestli znáte princip české justice, tak vás to nepřekvapí - jsem se octl u soudu. Zbytek zlodějů se mi vysmíval, když mě odsoudili.

A tak jsem po odpykání trestu vstoupil do politiky s kampaní BRAŇTE SE!, která nabádala lidi, aby mě volili, že změním zákony tak, aby chránily oběti, nikoliv pachatele. Nabádal jsem občany, aby vzali svůj osud do svých rukou, nespoléhali se na pochybnou a pomalou pomoc od státu. A světe div se, ono to vyšlo! Lidé si začali hromadně pořizovat zbrojní pasy, socialisté a komunisté řvali, že dochází k masovému vraždění lidí a z České republiky se stala evropská Arizona.

2 komentáře:

... a tak jste pravili vy!