sobota 1. prosince 2012

Palec nahoru pro českou diplomacii!

Normálně není mnoho důvodů, proč být hrdý na to, že jsme Češi. Karel Čapek, kontaktní čočky a lázeňské oplatky. A zásluhou české diplomacie teď máme ještě něco. Česká republika totiž jako jedna z pouze 9 zemí odmítla uznat Palestinu za nečlenský stát OSN.

Spolu s námi přijetí arabských teroristů mezi civilizované státy odmítly pouze USA, Kanada, Izrael a pár dalších ministátečků.

Velká Británie, Austrálie, Německo nebo například Polsko se zdržely hlasování a socialistická Francie, Mexiko a prakticky všechny arabské státy Palestinu podpořily.

Na mapě můžete vidět, kdo byl pro, kdo proti a kdo se zbaběle zdržel.

Mapka byla převzata z nějaké levičácké stránky na facebooku,
já to nadšení v záhlaví  obrázku rozhodně nesdílím!


3 komentáře:

  1. Příteli, já bytostně nenávidím dnešní "pořádek" v komentářích. Napsal jsem před časem na 60 článků do Neviditelného psa a to v době, kdy mohl komentovat každý, a anonymně, to byly správné časy. Mimo jiné jsem napsal i něco o českých verzích západních hitů a rád vám to pošlu, když se mi ozvete na mail salický@seznam.cz. Váš Albet Salický

    OdpovědětVymazat
  2. samej překlep... adresa je samozřejmě salicky@...bez čárky na y a Albert... sorry, vidíte jak mě tyhle okýnka rozčilují...

    OdpovědětVymazat
  3. Ráďo :D tohle není komentář ale xenofobní žblebt, sorry.

    OdpovědětVymazat

... a tak jste pravili vy!