pátek 11. ledna 2013

O prezidentovi pořád není rozhodnuto!

Ačkoliv to ze zpráv z médií vypadá, že do druhého kola prezidentské volby už mají jistou vstupenku Zeman s Fischerem, pravda je trochu jinde. V posledních průzkumech byl dva procentní body pod oslabujícím Fischerem na třetím místě Karel Schwarzenberg!

Když vezmeme v potaz, že průzkumy nejsou natolik přesné, aby rozdíl 2 % něco znamenal a fakt, že spousta voličů ještě neví, komu dát hlas, Karel Schwarzenberg má stále šanci. O prezidentovi pořád ještě není rozhodnuto!

Proto bych chtěl taky poprosit pravicové voliče Přemysla Sobotky (kterému taky moc fandím, ale o němž se zkrátka nemluví natolik, aby měl šanci dostat se na Hrad), Vladimíra Franze, Zuzany Roithové a Táni Fišerové, aby zvážili, zda raději nespojíme síly a neprotlačíme do druhého kola právě Karla Schwarzenberga. Kandidáta, který v sobě má vlastnosti všech výše jmenovaných a ještě něco navíc. 

Zamyslete se, až dnes nebo zítra budete stát nad volební urnou!

 • Karel je hodný jako Roithová,
 • trochu punker jako Franz,
 • stojí na pravé straně politického spektra stejně jako Sobotka
 • a pokračuje v demokratické tradici Václava Havla jako Fišerová. 

Protože představa, že bych si měl za 14 dní vybírat mezi dvěma bývalými komunisty - buranem Zemanem a Fischerem, který nikdy nic neudělal, se mi vůbec nelíbí!

5 komentářů:

 1. taky doufám, že budu mít v druhém kole na výběr! nechci ani kostelní korouhev a ani "vtipálka, co na všechny vyzrál"

  OdpovědětVymazat
 2. Nevím, nevím, aby pak všichni oddaní následovníci Karla nebyli zklamaní! Nechci malovat čerta na zeď, ale kdo ví? :D
  Ovšem pokud se do druhého kola dostane, má můj hlas! No už jen pro ty punkový odznáčky :D (Ale jen když si nechá udělat nějaký tetování :D)
  btw Fischer je aspoň žid! :D :D :D

  OdpovědětVymazat
 3. Karlovi věřím (i bez tetování je to největší mástr!) a Fischerův židovský původ je jeho největší plus, jinak je jako by pocházel z neutrální planety.

  OdpovědětVymazat
 4. No já teda nakonec nevolila Karla, ale byl jedním ze dvou, mezi kterými jsem se rozhodovala... ale samozřejmě zítra připínám placku a jdu taky do něj! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem rád! Protože za dva týdny půjde o hodně! :)

   Vymazat

... a tak jste pravili vy!