úterý 26. března 2013

Chcete pracovat nebo nakupovat o svátcích? Máte smůlu! Stát to zakázal!

FRONTY V OBCHODECH PŘED SVÁTKY JSOU ZPĚT!
Socialistický Senát (SS) vyslyšel volání odborářů po zákazu prodeje o svátcích. Co to znamená? Že o Velikonocích, Vánocích, 28. říjnu, 8. května a na Nový rok (17. listopad se komunistům podařilo opomenout, protože to přece není důvod k oslavám) z obchodu uvidíte maximálně tak výlohu.
Takhle si soudruh Bublan představuje, že ho budou
lidé uctívat...

Na Twitteru se objevilo trefné shrnutí absurdní situace, která může klidně nastat. Vím o lidech, kteří raději pracují o svátcích, protože za to měli víc peněz.

Zaměstnanec: "Chci makat o svátcích, mám za to prémie." Odborář: "Drž hubu, my tě chráníme, hajzle nevděčnej."


Nemluvě o tom, že jde o šílený zásah do svobody podnikání. Myslím, že je na majiteli každého obchodu, jak si to zařídí s otevírací dobou o svátcích. Je to JEHO byznys, JEHO peníze, které dává do mezd a elektřiny a topení. Socialisté se svou patologickou potřebou regulovat a omezovat co se dá, zase mluví do věcí, do nichž by vůbec neměli strkat nos.

Už jsem si zvykl, že když nemám během pracovních dnů čas, skočím si nakoupit, když je volno (v neděli či právě o státním svátku). Jsem moc rád, že mi stát začne rozvrhovat život.

...a dopadne to jako každý jiný pokus o umělé
řízení společnosti.
Umřeme hladem!
Kteří senátoři tuto socialistickou zhůvěřilost podpořili se můžete podívat tady. Nepřekvapí stará známá jména: Bublan (hanba Vysočiny!), Štěch (rudý odborář), Wagnerová (komunistická matrona)... 

"Volné dny budou nejenom pro zaměstnance dotčených obchodů, ale i pro ostatní obyvatelstvo příležitostí pro intenzivnější rodinný život, pro společné výlety, kulturní akce, sport a jiné aktivity," uvedl Bublan podle serveru České noviny.

Jsem si jistý, že sledovanost TV Nova a dalších se zvedne. Otázkou je, zda někdo bude mít chuť jet na výlet, když bude všude zavřeno a ani tu svačinu si nekoupíme...

Myslím, že to je další pokus o pokřivení společnosti uměle vytvořenými zákony, nehledě na to, že spousta menších obchodníků díky tomuto rudému zákonu zkrachuje. Jenže co čekat od strany, podle které jsou živnostníci paraziti?

Čekám, kdy přijde zákon, který bude nařizovat a kontrolovat pravidelný osmihodinový spánek (a kdo půjde spát později, dostane pokutu!).

Žádné komentáře:

Okomentovat

... a tak jste pravili vy!