neděle 17. března 2013

"Přeji si vítězství ČSSD ve volbách." Tak začíná Zemanovo nadstranické prezidentování!

Budoucí ministr financí?! Jan Mládek:

"Podnikatelé, jste paraziti společnosti. Sežeru vás!"

Pokud jste v minulých dnech sledovali internet, možná jste postřehli články o sjezdu sociální demokracie. Konal se v rudé Ostravě, čímž chtěla nejsilnější česká levicová strana naznačit, jakým směrem se bude ubírat dál. Jako by samotné činy nestačily.

Na sjezdu se vedení "nenápadně" zbavilo Dienstbiera mladšího, který zastupuje tu liberálnější (=normálnější) část strany, aby staronový předseda Bohouš "co na hlavě to v ní" Sobotka měl volné ruce při paktování s komunisty. Jenže je ještě nutné se s nimi paktovat veřejně? Jak píše Marek Numerato na svém blogu na iDnes, rozdíly mezi socialisty a komunisty jsou dnes téměř minimální.

Dalším bodem bylo představení revolučního programu. Tím má být zvýšení daně bohatým lidem, živnostníkům na 38 (!) procent s tím, že to jsou paraziti společnosti. Jan Mládek, který se už třese na místo ministerstva financí svou rétorikou ("Zaměstnanci zažívají PEKLO! Podnikatelé jsou PARAZITI!") připomíná neblaze proslulé diktátory 20. století. Aby v tom byl ještě větší bordel, tak chce ČSSD zavést třetí sazbu DPH. Obvyklá socialistická strategie - zdaňme všechno, co jde, abychom mohli financovat naše utopické sny. Podpora v nezaměstnanosti 12 tisíc měsíčně se může pyšně řadit k dílům Thomase Mora, Platóna nebo Fouriera. Socialisté už totiž počítají s tím, že příští vládu sestaví sami.

Ropuší král Zeman: "Vítejte v socialistickém ráji.
Živnostníci, budete se smažit!" 

Tomu všemu s širokým úsměvem přihlížel náš ropuší král Miloš Zeman, jenž se rozhodl své "nadstranické prezidentování" začít veřejným deklarováním podpory ČSSD. "Přeji si vítězství ČSSD ve volbách," řekl.

2 komentáře:

  1. Taky mě včera omejvali, když jsem to četla. Kdyby nebylo předem jasný, jak příští volby dopadnou, asi by mě to taky tolik nerozhodilo, protože toho obvykle naplkají celkem dost. Ale tohle, vždyť se řítíme po hlavě ke zkáze :/

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Přesně tak. Socialisti jsou tady největší paraziti. Doufám, že tyhle extremistické výroky veřejnost znechutí stejně jako nás...

      Vymazat

... a tak jste pravili vy!