pátek 22. března 2013

Zdroj z Hradu: "Vsázíme se, jestli Zeman vydrží dýl než rok!"

Ráďa má zdroje všude. I na Pražském hradě. Nejmenovaný dobře informovaný zdroj mi nedávno popisoval, jak to pod novým vedením v sídle českého prezidenta vypadá. Odpověď vás může šokovat!
Katedrála svaté Becherovky

"Když Klaus odešel, podala výpověď naprostá většina hradního personálu," sdělil mi dobře informovaný zdroj. "Takže nakonec to dopadlo tak, že inauguraci musela zařizovat sekretářka a vrátný."

Aha! Tím se vysvětluje, proč to vypadalo, jak to vypadalo - se všemi těmi gramatickými chybami v přísaze a zoufalou organizací. To ale není všechno.

Je veřejným tajemstvím, že pan Zeman si s chutí přihne. A těžká jsou rána opilcova! "Každé ráno musejí Miloše tahat z postele, aby ten den vůbec něco stihl. Jako by nestačilo, že už tak je dost pomalý. Došlo to tak daleko, že se nový personál vsází, jestli Zeman vydrží dýl než rok," popisuje informátor chaos na Hradčanech.

Docela vtipné, když si člověk vzpomene, jak odpůrci Karla Schwarzenberga argumentovali jeho vysokým věkem a že by vůbec nemusel stihnout svou pětiletou vládu dokončit.

Pohled do tajných komnat Pražského hradu mě velice zaujal. Jestli i vy máte nějaké zajímavé vnitřní informace, o něž byste se rádi podělili, neváhejte mi napsat do komentářů nebo na mail!

Žádné komentáře:

Okomentovat

... a tak jste pravili vy!