čtvrtek 23. května 2013

Muslimové řežou lidem hlavy a pálí auta. A Evropská unie reguluje bazény

Tento týden je poměrně bohatý na šťavnaté události. A nemyslím teď zrovna rozchod Roberta Pattinsona s Kristen Stewart.

Ve Stockholmu už bezmála týden imigranti podpalují auta, rabují obchody a útočí na policisty, protože se cítí být diskriminovaní. Prý nemůžou sehnat práci - nejspíš nikdo nechce zaměstnat člověka, kterému přes šátek není vidět do obličeje, neumí jazyk a ve volném čase odpaluje bomby.
Pokud se nevzpamatují přistěhovalci,
snad se vzpamatuje Evropa!

Mladí muslimové však násilím ve Švédsku, jedné z nejsociálnějších a nejtolerantnějších zemí světa, potenciální zaměstnavatele určitě nenadchnou. Kdyby se místo flákání po mešitách a kouření vodní dýmky raději učili jazyky, chodili do školy nebo se zapojili do společnosti třeba otevřením stánku (kebabů není nikdy dost!), všem by bylo lépe.

A otřesná zpráva přišla z Británie, kde za bílého dne dva černí muslimové uřezali kolemjdoucímu vojákovi hlavu. Šokovaným přihlížejícím jenom sdělili to, co už jsme všichni stejně věděli, tedy že naši civilizaci chtějí zničit.

A kdo čekal, že Velké Británii nějak projeví soustrast či nabídne pomoc Evropská unie, ten se zmýlil. Bruselští byrokraté mají příliš práce se sepisováním dvoutisícstránkového nařízení ohledně prodeje peroxidu vodíku do bazénů. Ten má být od ledna přísně regulován - kdo si bude chtít vyčistit bazén, ten bude muset úředníkům vypláznout tři stovky. Proč? Protože peroxid vodíku může být údajně zneužit k výrobě bomby.
"Soudruzi! Slyšel jsem, že pořád ještě existují nějaké
oblasti života, které jsme nezregulovali!"

Evropská unie se ve své blahosklonné pacifičnosti rozhodla nebojovat přímo proti teroristům, nýbrž proti vlastním občanům. Počítám, že zanedlouho taky budou nůžky na prodej pouze v obchodech se zbraněmi, protože jsou ostré. Myslím přitom, že by mnohem účinnější bylo začít proti teroristům bojovat aktivně.

Pokud totiž Evropané kvůli strachu byrokratů z potenciálních hrozeb přijdou o svobodu, základní princip západní civilizace, teroristi už vyhráli.

Za karikaturu Evropy a Araba děkuji nevyčerpatelnému sběrači internetových kuriozit a zajímavostí Martinu Holzknechtovi!

1 komentář:

  1. Naprosto přesné. Chtěl bych tyto články číst i v mainstreamový médiích. Doufám, že už multi kulti experimnet skončí, jinak za pár let budou evropané vyvraždovanou menšinou. Vinu nesou i školy, genderové, multikulturní a další pseudoobory. Islámisté nás chtějí zničit a my si je sem zveme...

    OdpovědětVymazat

... a tak jste pravili vy!