sobota 14. ledna 2017

KNIHA O PONOŽKÁCH

Tak je to venku!

Sedmička je šťastné číslo a já jsem hrozně rád, že mou sedmou vydanou knihou je Kniha o ponožkách, do které se mi podařilo nacpat všechno, co jsem se naučil, co vím a co si myslím o ponožkách a o jejich správném nošení.

Možná se teď smějete - co může být těžkého na nošení ponožek? Pokud ovšem chceme vypadat k světu, je důležité s ponožkami počítat coby s plnohodnotnou součástí šatníku. A o tom, jak ponožky ladit se zbytkem outfitu, o tom, jaké barvy se k sobě hodí, jaké vzory se hodí k jakému oblečení a mnohem víc se dozvíte v Knize o ponožkách.

Je to téma, které mě velice zajímá už delší dobu a jsem hrozně rád, že se mi ho podařilo zpracovat takovouhle poutavou formou. Kniha je totiž barevná - můj text je doprovázený fotografiemi Dominika Hejbala, fotografa fotbalového klubu Sparta, a ilustrovaný malbami a kresbami Zuzany Prausové, mladičké výtvarnice, která před sebou má zářnou kariéru.

Asi budu znít hrozně namyšleně, ale to nevadí - výsledek je podle mě naprosto dokonalý. Kniha o ponožkách se nám opravdu povedla a pokud vás téma (nejen) hipsterské módy zajímá, rozhodně si ji pořiďte.

Jedná se o limitovanou edici pouhých 30 výtisků (žádné další už nikdy skutečně nebudou), takže objednávejte zavčas, dokud ještě nějaké zbývají!

Více informací a jak knihu objednat najdete zde.

ANOTACE:

Jak správně ladit ponožky se zbytkem oblečení? Jsou barevné ponožky pouze výstřelkem současné módy? Proč zelené ponožky nejsou vhodné pro módní laiky? A jak správně zapříst konverzaci o ponožkách?

Na tyto palčivé otázky a mnohem víc vám odpoví
Kniha o ponožkách, kterou napsal Radek Blažek. Jedinečná publikace, která vychází v nákladu pouhých 30 výtisků, obsahuje originální fotografie Dominika Hejbala a fantastické ilustrace Zuzany Prausové. To vše na kvalitním křídovém papíře a v pevné vazbě, která přetrvá věky.

Za 499 Kč se i vy můžete stát majiteli
Knihy o ponožkách! Investice se vám jistě vrátí, neboť toto fascinující dílo časem může pouze nabývat na hodnotě.
Žádné komentáře:

Okomentovat

... a tak jste pravili vy!